UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dulceini pesmi na zadnjem albumu

Go down 
AvtorSporočilo
Barbara
UCKERS® Admin
UCKERS® Admin
Barbara


Število prispevkov : 737
Age : 34
Registration date : 20/08/2008

Dulceini pesmi na zadnjem albumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulceini pesmi na zadnjem albumu   Dulceini pesmi na zadnjem albumu Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:58 am

Na zadnjem cdju mehiške skupine RBD, ki bo izšel februarja, bomo lahko slišali tudi dve pesmi rdečelase članice priljubljene šesterice.
Dulceini pesmi na zadnjem albumu Dulce_10

Dulce María je napisala dve izmed pesmi, ki se bodo pojavile na zadnjem albumu skupine RBD.


"Bila sem presenečena, pesmi pišem že šest let. Ko sem jim dala svoje pesmi, sem bila enakovredna vsem drugim, kot na kakšni avdiciji. Ko so nam povedali, katere pesmi bodo na novem albumu, sem videla, da so izbrali dve moji pesmi. Pri eni mi je pomagal Armando Ávila, pri drugi prijatelj. Ne morem vam povedati naslovov pesmi, ker bom s tem pokvarila presenečenje," je povedala 22-letna igralka in pevka.

Dodala je, da so člani skupine RBD trenutno zelo osredotočeni na snemanje zadnjega cdja, s katerim se bodo vrnili k svojim začetkom.

"Na njem bodo pesmi za ples, za zabave in tudi balade. Producenta sta Carlos Lara in Armando Ávila," je povedala bivša članica skupine Jeans.

Dulceini pesmi na zadnjem albumu Dul210


VIR:RBd.si
Nazaj na vrh Go down
https://uckersslovenia.slovenianforum.com
 
Dulceini pesmi na zadnjem albumu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie
» Spisek pesmi novega CD-ja
» Seznam pesmi na poslovilni turneji
» Zadnji studijski album - Para olvidarte de mi ( nove pesmi)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » ∂υℓ¢є мαяια-
Pojdi na: