UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie

Go down 
AvtorSporočilo
×NiNa.
uckersito
uckersito
×NiNa.


Število prispevkov : 189
Age : 31
Location : Novo mesto
Registration date : 20/08/2008

Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie   Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie Icon_minitimePon Okt 27, 2008 2:02 pm

Na zadnjem CD-ju mehiške skupine RBD, ki bo izšel februarja, bomo lahko slišali tudi dve pesmi rdečelase članice priljubljene šesterice.

Dulce María je napisala dve izmed pesmi, ki se bodo pojavile na zadnjem albumu skupine RBD.

"Bila sem presenečena, pesmi pišem že šest let. Ko sem jim dala svoje pesmi, sem bila enakovredna vsem drugim, kot na kakšni avdiciji. Ko so nam povedali, katere pesmi bodo na novem albumu, sem videla, da so izbrali dve moji pesmi. Pri eni mi je pomagal Armando Ávila, pri drugi prijatelj. Ne morem vam povedati naslovov pesmi, ker bom s tem pokvarila presenečenje," je povedala 22-letna igralka in pevka.

Dodala je, da so člani skupine RBD trenutno zelo osredotočeni na snemanje zadnjega cdja, s katerim se bodo vrnili k svojim začetkom.


"Na njem bodo pesmi za ples, za zabave in tudi balade. Producenta sta Carlos Lara in Armando Ávila," je povedala bivša članica skupine Jeans.

Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie 06090292952d1
Nazaj na vrh Go down
 
Na zadnjem CD-ju 2 pesmi Dulce Marie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulceini pesmi na zadnjem albumu
» Dulce Amargo
» Dulce v novi telenoveli
» Zadnji studijski album - Para olvidarte de mi ( nove pesmi)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » ∂υℓ¢є мαяια-
Pojdi na: