UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Najprej telenovela, potem glasbena kariera

Go down 
AvtorSporočilo
Barbara
UCKERS® Admin
UCKERS® Admin
Barbara


Število prispevkov : 737
Age : 34
Registration date : 20/08/2008

Najprej telenovela, potem glasbena kariera Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najprej telenovela, potem glasbena kariera   Najprej telenovela, potem glasbena kariera Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:32 am

Dulce María je iz Brazilije odgovorila na vprašanja perujskih medijev. Rdečelaska je povedala, da bi se po telenoveli Verano rada posvetila glasbeni karieri.

Najprej telenovela, potem glasbena kariera Duuuul10

Dulce že komaj čaka na koncert v Limi, ki ga bo imela skupina RBD 13. decembra. Mehičanka zagotavlja, da jo na Limo vežejo lepi spomini in da 'igralski' načrti niso vplivali na odločitev za razpad skupine.


Ali je igralstvo prevladalo nad petjem, ko ste se odločili za razpad skupine?

"Jaz mislim, da ne. Jaz ljubim glasbo z vsem srcem in želim s pevsko kariero nadaljevati. Igralstvo nima nič z razpadom skupine, vsak od nas ima individualne načrte. Ene čakajo filmi, druge gledališče. V resnici igranje ni bil pomemben faktor. Prišel je pač pravi trenutek za slovo."

Ali razmišljate, da bi se kdaj ponovno združili?
"V bistvu ne vemo, saj skupine RBD še ni konec in ne vemo, kaj se bo zgodilo. Človek nikoli ne ve, kaj mu prinese življenje in katere poti bo izbral, zato lahko ponovno povem, da res ne vemo."

Kakšne načrte imaš po razpadu skupine RBD?
"Snemanje telenovele Verano s Pedrom Damiánom. Ko bo konec turneje z RBD, začnem s snemanjem. Po tej telenoveli bi rada nadaljevala v glasbenih vodah, saj je to edina možnost, da sem še naprej v stiku z oboževalci."

Te čaka kakšen individualen projekt?
"Zaenkrat ne, zaenkrat imam v načrtu samo telenovelo."

Boš solistka?
"Najprej želim končati s skupino RBD, potem me čaka snemanje telenovele in šele potem nekaj v zvezi z glasbo."

Najprej telenovela, potem glasbena kariera Duuuul10



Katera dogodivščina z oboževalci ti je najbolj ostala v spominu?
"Težko je izbrati samo eno, saj jih je veliko. Oboževalci so mi dali veliko, dali so mi vse, tudi osebno so mi pomagali. Na koncertih so me spodbujali. Bilo bi nepravično, če bi ti zaupala samo eno izkušnjo in nočem biti takšna. Lahko ti samo povem, da so oboževalci začetek in konec pevca ali igralca."

Kako so ločili skupino od telenovele?
"Za to so zaslužni oboževalci. Mi smo se z vsem srcem posvetili skupini in v skupini nismo več bili samo liki iz telenovele, ampak mi. Mislim, da so to opazili tudi ljudje, oboževalci telenovele. Oboževalci so nas izoblikovali, mi smo odraz tega, kar so oni hoteli, da smo."

Je med tvojimi načrti tudi pisanje?
"Zelo rada pišem in tega ne počnem samo zato, ker mi je všeč, ampak zato, ker to tudi potrebujem, a mislim, da se temu ne bom posvetila. Pisanje je moj hobi in se tako sprostim, včasih pišem tudi zato, da povem, kar čutim."


Zakaj ste bili po tvojem mnenju tako uspešni?

"Še danes ne vemo odgovora na to vprašanje. Še sami ne razumemo, kaj se je zgodilo. Edino, kar ti lahko povem, je, da mislim, da vsi mladi potrebujemo nekaj, s čimer se lahko poistovetimo, potrebujemo ogledalo in to smo mi bili za mlade, ko smo peli pesmi o ljubezni, razočaranju, spremembah, ki se ti dogajajo v življenju in to se je dotaknilo src oboževalcev. Smo šest fantov in deklet s popolnoma različnimi osebnostmi. Odprli smo naša srca in jim povedali, da smo zaljubljeni, žalostni, da jokamo. To je mogoče del formule za uspeh, ki ga še zdaj ne razumem, a sem zanj hvaležna z vsem srcem."

Katera nagrada je bila za vas najpomembnejša?
"Nedvomno prijaznost in ljubezen ljudi. Najboljše je bilo slišati, kako pojejo naše pesmi. To je najboljše, kar so nam lahko dali. Mislim, da boljše nagrade ni."


Kakšne spomine imate na Limo?

"Lepe. Zelo dobro smo jedli, ljudje so peli ob vhodu v naš hotel, bilo je nepozabno. Najbolj se spomnim hrane, saj imam zelo rada cebiche (tipična perujska jed), še posebej pikantnega in tam sem preveč pojedla."


Zakaj ste albumu dali naslov Empezar desde Cero?

"Vse se je začelo z albumom Celestial, ki je bil zelo čaroben in hiter album in vse, kar se je dogajalo v tistem času, je bilo takšno. Potem pa smo rekli, da mora biti naslednji bolj realen in da moramo začeti z osnovami, zato smo mu namenili naslov Empezar desde Cero. Vsak dan, vsak koncert je poseben dosežek, vse je nov začetek."

Ali ste vedeli, da se boste po tem albumu razšli?
"Nismo vedeli, ni bilo načrtovano."

Kaj bodo videli tisti, ki bodo obiskali vaš koncert?
"Na koncertu se bodo imeli zelo dobro, pripravljamo super koncert. Peli bomo pesmi iz našega začetka do zadnjih hitov. Ne bo jim žal, pričakujemo jih in rada bi jih povabila, da obiščejo Estadio Nacional v soboto, 13. decembra. Obljubim, da vam ne bo žal."


VIR: RBD.si
Nazaj na vrh Go down
https://uckersslovenia.slovenianforum.com
 
Najprej telenovela, potem glasbena kariera
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce v novi telenoveli

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » ∂υℓ¢є мαяια-
Pojdi na: