UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RBD je bila dobra šola!

Go down 
AvtorSporočilo
Barbara
UCKERS® Admin
UCKERS® Admin
Barbara


Število prispevkov : 737
Age : 34
Registration date : 20/08/2008

RBD je bila dobra šola! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RBD je bila dobra šola!   RBD je bila dobra šola! Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:03 am

Dulce María in Christopher sta v intervjuju povedala, da so se kot člani skupine veliko naučili, Maite pa je dejala, da so skupaj doživeli veliko lepih stvari.

RBD je bila dobra šola! Maite210

Med postankom v Los Angelesu so si Dulce, Christopher in Maite vzeli čas za novinarje in odgovorili na par kratkih vprašanj. Maite je povedala, da si takšnega uspeha niso niti predstavljali, kaj šele pričakovali, Dulce in Christopher pa sta se strinjala, da so se vsi veliko naučili.

V štirih letih ste veliko dosegli, mogoče celo več, ko ste mislili. Bi radi dosegli kaj še kaj drugega, kaj posebnega?

Maite: "Vsaka stvar, ki smo jo dosegli, nas je presenetila. V teh štirih letih smo dosegli in doživeli stvari, ki si jih nismo niti predstavljali. Ko nas vprašajo, kaj nam še manjka, ne vemo, saj smo samo uživali v tem, kaj je prišlo. Vedno je bilo veliko presenečenj, delili smo veliko lepih stvari."

Kaj ste se naučili kot člani skupine RBD?


Christopher: "Mislim, da smo postali bolj zreli. Veliko smo se naučili iz potovanj in odsotnosti od doma."

Dulce: "RBD je bila šola. Naučili smo se, da tisti, ki te ne bo nikoli zapustil, si ti sam. Skupaj, ampak hkrati tako daleč in v toliko državah, s toliko ljudmi in hitro se lahko izgubiš, zmedeš. Vsak je našel način, kako se brani kot človek in biti pristen. Mislim, da smo si med sabo zelo različni, a smo se eden od drugega veliko naučili, naučili smo se dobrih stvari vsakega posameznika. Jaz sem se od vsakega naučila najboljše in upam, da sem nekaj dobrega tudi v njih pustila."

RBD je bila dobra šola! Vondy10


VIR:RBd.si
Nazaj na vrh Go down
https://uckersslovenia.slovenianforum.com
 
RBD je bila dobra šola!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » яв∂ иσνι¢є-
Pojdi na: