UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Želi razbiti stereotipe

Go down 
AvtorSporočilo
Barbara
UCKERS® Admin
UCKERS® Admin
Barbara


Število prispevkov : 737
Age : 34
Registration date : 20/08/2008

Želi razbiti stereotipe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Želi razbiti stereotipe   Želi razbiti stereotipe Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 1:43 am

Christian Chávez je na tiskovni konferenci filma Volverte a ver, v katerem igra glavno vlogo Alfonso Herrera, povedal, da bi rad razbil stereotipe o gejih.
Želi razbiti stereotipe Los_ch10

Christian Chávez je izkazal podporo svojemu prijatelju Alfonsu in se udeležil tiskovne konference, kjer so predstavili film Volverte a ver. Mladi pevec in igralec je povedal, da bi rad razbil stereotipe, ki obkrožajo gejevsko populacijo.

"To, kar počnem jaz, ni počel še noben pevec ali igralec. Ne morem natančno povedati, kaj bi rad razbil, a zame je zelo pomembno, da ljudje v meni vidijo pevca ali igralca, ki nastopa za vso publiko, med katero so tudi geji, ne pa pevca ali igralca, ki nastopa izključno za geje. Zame je to zelo pomembno, rad bi ločil geje od gejevske skupnosti," je dejal Pollito.


Christian je še povedal, da bi rad v letu 2009 pomagal do uspeha drugim gejem:

"V letu 2008 sem se veliko naučil, ugotovil sem, da potrebujem moč tudi za druge. Zdaj se počutim močnega. Mislim, da je prišlo leto, v katerem bi rad delal veliko stvari, saj čutim, da je za mano veliko ljudi, katerim bi rad odprl vrata. Rad bi tudi razbil tabuje."

25-letnik je povedal, da ga je podpora oboževalcev ob razkritju svoje spolne usmerjenosti zares presenetila: "To je tisto, kar je naredilo velik vtis name. Resnica je, da mi je to dalo največ moči in zaradi tega želim početi več stvari."


Želi razbiti stereotipe Volver10
POLLITO NA PREMIERI FILMA VOLVERTE VER




Vir: rbd.si
Nazaj na vrh Go down
https://uckersslovenia.slovenianforum.com
 
Želi razbiti stereotipe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » ¢няιѕтιαи-
Pojdi na: