UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RBD v ponovno v Evropi?

Go down 
+3
Maya-Ucker
×NiNa.
VaniLLa^Ninć
7 posters
AvtorSporočilo
VaniLLa^Ninć
uckersito
uckersito
VaniLLa^Ninć


Število prispevkov : 229
Registration date : 25/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:11 pm

RBD se vrača v Evropo

OK. Tale novica bo malček drugačna saj je samo text napisan s strani organizatorja Luiggi-ja, ki dela za Roptus.com
V glavnem zgodba je takšna:
Na Univision forumu za Roptus.com (Roptus organizira turenje in koncerte RBDja) je Luiggi (Luiggi je organizator za Roptus - torej organizira tudi RBDjevce) objavil sporočilo, ki se glasi takole:
Mensaje escrito por Luiggi de Roptus.
AMIGOS EUROPEOS.
"ESPERO QUE SE PUEDAN REALIZAR MUCHOS SHOWS DE RBD EN SU CONTINENTE Y ASÍ PODAMOS ENCONTRARNOS DE NUEVO.
LES AVISARE CUALQUIER INFORMACIÓN QUE VAYA SURGIENDO. SIGAN EN LÍNEA CON ROPTUS.COM
BESOS Y ABRAZOS DE LUIGGI".

In še prevod:
Sporočilo je napisal Luiggi iz Roptus-a.
Pozdravljeni prijatelji, Evropejci.
"Upamo da se bomo videli še enkrat in uresničili čimveč RBD koncertov na vašem kontinentu [Evropi].
Obveščal vas bom o kakršnikoli informaciji, ki jo bomo na Roptusu predelali. Ostanite na liniji s Roptus.com [Verjetno je mislil da poglejte usak dan gor in tako izveste za vse nove informacije]
Poljubčke in objeme vam pošilja Luiggi.



RBD pride v Slovenijo?

Da se ni odprlo več tem na to da pridejo v Evropo in s tem morda tudi k nam je to napisala članica foruma [ ¤Mia¤Colucci¤ ]:

Jaz sem predvčerajšnim poslala pismo Pedru Damiajnu in ga povprašala, ali se bodo RBD-jevci vrnili v Slovenijo. Danes mi je odpisal, da se bodo najbrž ustavili v Sloveniji in Srbiji v drugi polovici decembra, vendar ni še 100%. Rekel pa je, da se bodo vrnili (če se bodo) v celotni zasedbi, torej tudi Maite. Vrjetno pa naj bi delili tudi podpise, saj se zavedajo, da bo sedaj zres vsega konec. Rekel je še, da bodo pripravili veliko preseneječenje (če se bodo ustavili v Sloveniji).
Print Screen:


http://shrani.si/?1I/ZK/2TFR2Acp/neimenovana.png


Vir: Rebelde.si kopirano zato ker je novica res nujno potrebna da veste!
Nazaj na vrh Go down
×NiNa.
uckersito
uckersito
×NiNa.


Število prispevkov : 189
Age : 31
Location : Novo mesto
Registration date : 20/08/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimePon Okt 13, 2008 7:27 pm

Upam d res pridejo. Morjo.!
Nazaj na vrh Go down
Maya-Ucker
geting crazy
geting crazy
Maya-Ucker


Število prispevkov : 140
Age : 30
Registration date : 25/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimePon Okt 13, 2008 9:13 pm

K bi usaj hihi.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ....
Nazaj na vrh Go down
DuL y UcKer
bebe
bebe
DuL y UcKer


Število prispevkov : 44
Registration date : 30/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimePet Okt 17, 2008 4:58 pm

zakon
Nazaj na vrh Go down
DuL y UcKer
bebe
bebe
DuL y UcKer


Število prispevkov : 44
Registration date : 30/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimePet Okt 17, 2008 10:07 pm

ma sj bodo ziher prišli u SLO Very Happy
Nazaj na vrh Go down
xManca
geting crazy
geting crazy
xManca


Število prispevkov : 147
Location : Novo mesto
Registration date : 21/08/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimeSob Okt 18, 2008 3:29 pm

po moje bodo pršli. kr če bodo u europi nas po moje ne bodo spustl kr so mel pr ns 3 koncerte in po moje jih je to ful presenetlo d so tuk popularni tukej. tko d po moje zihr še pridejo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ucker*fan
geting crazy
geting crazy
Ucker*fan


Število prispevkov : 74
Registration date : 28/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 10:19 am

k bi se nm zelje uresniclee pa prsli
Nazaj na vrh Go down
DuL y UcKer
bebe
bebe
DuL y UcKer


Število prispevkov : 44
Registration date : 30/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 2:17 pm

evo bojo pršLi Smile)
Nazaj na vrh Go down
Ucker_mi_bebe
bebe
bebe



Število prispevkov : 3
Registration date : 30/09/2008

RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 3:58 pm

pol zaj k piše d pridejo bojo delil tut podpise?upm d ja če slučajno ne dobim karte dobim vsaj podpis
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RBD v ponovno v Evropi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RBD v ponovno v Evropi?   RBD v ponovno v Evropi? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RBD v ponovno v Evropi?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ponovno skupaj
» Dulce ponovno z Jeans
» Maite in Guido ponovno skupaj?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » яв∂ иσνι¢є-
Pojdi na: