UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI

Go down 
AvtorSporočilo
DuL y UcKer
bebe
bebe
DuL y UcKer


Število prispevkov : 44
Registration date : 30/09/2008

Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI   Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 10:46 pm

En estos tiempos donde las distancias se acortan a un click en el ciberespacio de Internet. cuando a miles de millas, la gente puede disfrutar de las fotografías de su familia, sin importar la lejanía, las estrellas no han estado ajenas a la modernidad. Muchos de ellos han edificado sus club de fans en los Foros y Mi Página de Univision.com, por eso decidimos dedicarles un día. Igual que el año anterior, te mostramos el Top 10 de las estrellas que navegan aquí.

Entre miles y millones

Actualmente, hay registradas 820 mil personas en Mi Página, dentro de Univision.com. Más de 4 millones de personas visitan los foros mes a mes, pero como este 10 de octubre de lo que se trata es de celebrar a las estrellas y sus fans que los han colocado en los primeros lugares, aquí va el ranking de los más visitados y buscados en Univision.com.

1. PeeWee.

2. Anahí.

3. Mauricio Mejía.

4. Charytin.

5. Olga Tañón.

6. Milly Quezada.

7. Claudia Molina.

8. Julián Gil.

9. Sebastián Rulli.

10. Dulce María.
----------------------------------------

Smo v časih, ko lahko ljudje le s "clickom" izvejo marsikaj. Medtem ko že na tisoče ljudi na spletu objavlja fotografije svoje družine, dobiva nove prijatelje s pomočjo Interneta, tudi zvezdniki počnejo enako. Veliko od njih jih je naredilo svoj Fanclub za oboževalce na Forumih in Mi Pagina na UNIVISION.com, zato smo se odločilo da jim bomo posvetili en dan. Podobno kot lansko leto, ti predstavljajo Top 10 zvezd, ki obiskujejo UNIvision.

Med tisočimi in milijioni

Trenutno ima svojo Pagino kar 820 tisoč ljudi. Več kot štiri milijoni ljudi obiskujejo forume zvezd iz mesca v mesec, zato smo se odločili da bomo 10. oktober posvetili zvezdam, ki imajo najbolj obiskano in najbolj iskano Mi Pagino na Univisionu. Lestvica je naslednja:

1. PeeWee.

2. Anahí.

3. Mauricio Mejía.

4. Charytin.

5. Olga Tañón.

6. Milly Quezada.

7. Claudia Molina.

8. Julián Gil.

9. Sebastián Rulli.

10. Dulce María.



Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI 14
_________________
Nazaj na vrh Go down
 
Mi pagina od Anahi, druga najbolj obiskana na UNI
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Video/ videos
» Anahi v oddaji Telenautas

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » яв∂ иσνι¢є-
Pojdi na: