UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas

Go down 
AvtorSporočilo
DuL y UcKer
bebe
bebe
DuL y UcKer


Število prispevkov : 44
Registration date : 30/09/2008

Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas   Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 10:34 pm

Dulce Maria bi rada igrala v Mujeres Asesinas

Veliko igralk bi rado sodelovalo v drugi sezoni serije Mujeres Asesinas.
Na rdeči preprogi za enega izmed delov te serije (“Emilia, Cocinera”), je Dulce brez problemov predstavila svojo »kandidaturo« za vlogo v tej seriji.
"Pedro Torres je velik producent, zelo bi bila vesela...ne vem, če se bo dalo, ampak tukaj sem" je povedala rdečelaska, ki ne zamudi nobenega dela omenjene serije.
Dulce je še povedala, da je navdušena nad fenomenom, ki ga povzroča serija Mujeres Asesinas in nad podporo, ki jo s tem dobijo vse mehiške serije.


Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas 008

Muchas actrices quieren participar en la segunda temporada de Mujeres Asesinas. Durante la alfombra roja del capítulo “Emilia, Cocinera” en Cinépolis Universidad, Dulce María de RBD no tuvo ningún problema en presentar su candidatura.
“Pedro Torres es un gran productor, me encantaría… no se si se pueda, pero aquí estoy”, confesó la pelirroja que no se pierde ninguno de los episodios cada jueves a las 23:00 horas por Canal 5.
Dulce dijo estar impresionada por el fenómeno que está provocando Mujeres Asesinas, y del apoyo que esto genera para todas las series mexicanas.

Vir: RBD World

Dulce Maria morda v Mujeres Asesinas

Dulce Maria je bila povabljena s strani Pedro Torres-a, ustvarjalca serije Mujeres Asesinas, da bi sodelovala v enem delu v drugi sezoni serije. Rdečelasa pevka iz skupine RBD še nič ni želela potrditi glede sodelovanja, ko se je sprehajala po rdeči preprogi za predstavitev novosti serije Mujeres Asesinas.
Zagotovila je da bi z veseljem sodelovala kot ena izmed morilk v seriji in da je že od nekdaj kot igralka vedno bila odprta za nove možnosti in nove izzive.
Dulce pa je zagotovila da ko bo enkrat konec RBDja bo igrala kot glavna igralka v novem delu Pedra Damiana:
"Tako je, sem zelo zadovoljna! Seveda je to nova priložnost da se dokažem. Sem malo živčna saj že 3 leta nisem nikjer tako snemala že od Rebelde dalje ne." je komentirala.
Četudi ni hotela izdati nobenih detajlov o ozadju nove vloge je komentirala da bo nova telenovela, ki jo ustvarja ustvarjalec RBDja, bila namenjena predvsem najstniški publiki.
"Še vedno ne vem veliko o moji vlogi niti o ozadju vsega, lahko pa vam povem da kot Pedro vedno naredi stvari inovativno, mladostniške in realne, slabe vloge ali dobre vloge - vse to mi je zelo všeč pri njegovem ustvarjanju," je povedala članica RBDja.
Pevka še ne ve če bo morala spremeniti videz za novo vlogo. Pogodbo za telenovelo je že podpisala a v tem trenutku ne ve še ničesar glede sprememb.


Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas 53767320kf7

Dulce Maria fue invitada por Pedro Torres productor de Mujeres Asesinas para participar en un capitulo de la segunda temporada del serial, pero aun la pelirroja del sexteto RBD no quizo confirmar su participacion, al asistir a la alfombra roja de un capítulo de Mujeres asesinas.
Asegura que le gustaría interpretar a una asesina en la serie, ya que como actriz siempre tiene que estar abierta a los retos y a las cosas nuevas.
Lo que confirmo Dulce Maria fue que una vez que se ponga punto final a la historia de RBD, Dulce María protagonizará el nuevo melodrama de Pedro Damián.
"Así es, estoy muy contenta, obviamente nerviosa porque es como una nueva transición, una nueva etapa, hace 3 años que no estoy en los foros, que no estoy grabando después de Rebelde, estoy muy emocionada", comentó.
Aunque no quiso revelar detalles de la historia ni de su personaje, comentó que la nueva telenovela del creador de RBD buscará promover la superación personal entre la juventud.
"Todavía no sé mucho de mi personaje ni de la historia, lo que si les puedo decir es que como siempre Pedro hace cosas innovadoras, juveniles y reales, eres bueno y eres malo y eso me gusta mucho", afirmó la integrante del grupo RBD.
La cantante desconoce si cambiará o no su imagen para su participación en esta telenovela, ya que tiene un contrato y no puede hacer nada por el momento.

Vir: Forum Univision Dulce Maria
Nazaj na vrh Go down
 
Dulce bi rada igrala v Mujeres Asesinas
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce v novi telenoveli
» duLce Maria..LooK
» Dulce in Billy par?.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » яв∂ иσνι¢є-
Pojdi na: