UCKERS® Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloUckers blogPortalPravilaLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 skupina Casanova - pojejo Rebelde!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
xManca
geting crazy
geting crazy
xManca


Število prispevkov : 147
Location : Novo mesto
Registration date : 21/08/2008

skupina Casanova - pojejo Rebelde! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: skupina Casanova - pojejo Rebelde!   skupina Casanova - pojejo Rebelde! Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 6:26 pm

Rebeldemanija je na nek način zajela tudi skupino Casanova. David, Ervin, Ožbej in Vlado so nam zaupali na kakšen način spremljajo priljubljeno najstniško skupino RBD.

David
Nadaljevanke zaradi pomanjkanja časa ne spremljam, spremljam pa skupino oz. njihovo glasbo, ki mi je izredno všeč, sploh nekaj posameznih singlov, ki so jih izdali do sedaj. Ko sem bil mlajši, sem spremljal izbore Pop Star in takrat nastalo skupino Bepop, katerih velik fan sem bil.

Ervin
Za nadaljevanko Rebelde sem izvedel iz časopisov, saj redko gledam TV. Nekajkrat sem si jo ogledal in me je res navdušila. Poznam tudi kar nekaj njihovih pesmi, ki so mi všeč, eno celo izvajamo na naših nastopih, saj vsi vemo, da so trenutno res izredno popularni. Prebral sem, da naj bi skupina razpadla, se mi pa zdijo ti shodi in protesti bolj kot ne nesmiselni, sploh zato, ker naj bi jih sama skupina RBD celo podpirala in od protestnikov pričakovala, da se zanje borijo in jim pokažejo, koliko jim pomenijo. Sicer so pa kot skupina in kot igralci res super. Sam sem leta nazaj spremljal kot večina drugih zraven mame, babice, tet itd. seveda Esmeraldo (smeh) in še danes se spominjam nekaterih junakov, kot so Melesio, Rodolfo, Fatima (smeh).

Ožbej
Vsi vemo, da je od sestavljenih skupin zagotovo najbolj zaželena RBD. To se je opazilo tudi v Sloveniji, ko so v trenutku razprodali kar tri koncerte. Sem eden izmed tistih, ki oddaje ne spremlja, ker preprosto nimam časa, so mi pa zato njihove pesmi zelo všeč in jih s skupino tudi ogromnokrat poslušamo v avtu. Pesem Rebelde skupine RBD je tudi edina tuja pesem, ki jo skupina Casanova izvajamo na naših nastopih in mladina dobesedno ponori nanjo. Iz mladosti se še najbolj spomnim nadaljevanke Esmeralda, ki smo jo takrat spremljali vsi (smeh). No, v naši hiši so nadaljevanke še vedno prisotne, ker si sestra in mam'ca še vedno radi kakšno ogledata (smeh).

Vlado
Te nadaljevanke ne spremljam redno, sem pa si ogledal nekaj delov. RBD mi je nekako bolj všeč kot skupina, zato jo bolje poznam kot skupino in ne toliko kot nadaljevanko. Še posebej mi je všeč pesem Un Poco De Tu Amor. Od članov ne bi mogel izpostaviti nikogar, ker so mi od punc simpatične vse tri, medtem ko je med fanti največji frajer Alfonso. Moje mnenje je, da je nadaljevanka primerna za mladino, staro do okoli 20 let. Njihovi odrski nastopi so mi všeč, posebej njihova energija, ki jo izžarevajo na odru. Tako da če bi imel možnost, bi sigurno obiskal kakšnega od treh koncertov. Edino, kar se trenutno spomnim, da sem spremljal, ko sem bil mlajši, je bil Beverly Hills 90210, med tema dvema nadaljevankama pa lahko najdeš veliko podobnosti.

skupina Casanova - pojejo Rebelde! Rbd-rebel.20.1208872866 skupina Casanova - pojejo Rebelde! Casanova_plakat_0187-2
Nazaj na vrh Go down
×NiNa.
uckersito
uckersito
×NiNa.


Število prispevkov : 189
Age : 31
Location : Novo mesto
Registration date : 20/08/2008

skupina Casanova - pojejo Rebelde! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: skupina Casanova - pojejo Rebelde!   skupina Casanova - pojejo Rebelde! Icon_minitimePon Sep 01, 2008 9:54 pm

Tile Casanova so navadni geji!. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
 
skupina Casanova - pojejo Rebelde!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» DVD-ji REBELDE & REBELDE REVIJA
» Maitini telenoveli 'pojejo hvalnice'
» Skupina La nueva banda Timbriche hocejo biti kot RBD ?
» RBD v Srbiji!!
» REBELDE 3 sezona

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
UCKERS® Slovenia :: Christopher Uckermann :: » яв∂ иσνι¢є-
Pojdi na: